Gaśnice stanowią podstawowe przyrządy zabezpieczające przed ryzykiem rozprzestrzenienia się pożaru. Stosuje się je nie tylko z obowiązku (w niektórych budynkach i obiektach budowlanych, na stajach paliw czy w pojazdach), ale też w imię zdrowego rozsądku i dbałości o bezpieczeństwo swoje, innych ludzi oraz dobytku. Jeśli planujesz uzupełnić zaplecze o nowe przyrządy gaśnicze i szukasz sprawdzonej hurtowni gaśnic, to skorzystaj z naszej propozycji i zrób zakupy w sklepie internetowym marki SORBEX. Dlaczego warto? Poznaj najważniejsze powody.

Pełen wybór rodzajów gaśnic

Wiele osób zakłada, że w poszukiwaniu specjalistycznego sprzętu gaśniczego i przeciwpożarowego, trzeba udać się do stacjonarnej hurtowni gaśnic. Tymczasem w dobie Internetu naprawdę można zaopatrzyć się online we wszystko, co tylko jest potrzebne do zabezpieczenia dobytku przed skutkami pożaru i spełnienia obowiązujących przepisów BHP/PPOŻ.

W sklepie internetowym marki SORBEX znajdziesz wszelkie rodzaje gaśnic, w tym:

 • Gaśnice proszkowe;
 • Gaśnice pianowe;
 • Gaśnice i urządzenia pianowe;
 • Gaśnice przewoźne;
 • Gaśnice do domu;
 • Gaśnice do fotowoltaiki;
 • Gaśnice do stolarni;
 • Gaśnice do serwerowni;
 • Gaśnice do tłuszczu;
 • Gaśnice do kominów;
 • Gaśnice do elektryki;
 • Gaśnice do kuchni;
 • Gaśnice do kombajnów i traktorów;

Oferowane przez nas gaśnice różnią się nie tylko zastosowaniem czy przeznaczeniem, ale także sposobem obsługi oraz pojemnością. Dzięki temu każdy jest w stanie zaopatrzyć się u nas w takie gaśnice, jakie rzeczywiście są wymagane w danym środowisku, budynku, przedsiębiorstwie, pojeździe etc.

Z pełną ofertą gaśnic możesz się zapoznać na dedykowanej podstronie naszego sklepu internetowego.

Nie tylko gaśnice

Oferta sklepu internetowego SORBEX obejmuje również wszelkiego rodzaju akcesoria do gaśnic. Można tutaj wymienić chociażby wieszaki z opaską, które umożliwiają pewne i bezpieczne przymocowanie gaśnic do ściany w taki sposób, aby każdy mógł łatwo sięgnąć po przyrząd i użyć go w razie wystąpienia zagrożenia pożarem.

Oferujemy także oznakowanie przeciwpożarowe, które pozwala np. wyznaczyć drogi ewakuacji, oznakować miejsca, w których znajdują się gaśnice czy koce gaśnicze oraz wskazać punkt zborny na wypadek zagrożenia.

Wygoda i duża dostępność produktów w atrakcyjnych cenach

Hurtownie gaśnic, a dokładnie hurtownie BHP, funkcjonują przede wszystkim w dużych miastach. Przez to mieszkańcy mniejszych miejscowości mają ograniczony dostęp do ich produktów. Internet rozwiązał ten problem.

W sklepie internetowym SORBEX w gaśnice i inne produkty BHP/PPOŻ może się zaopatrzyć każdy, robiąc to bez wychodzenia z domu czy z biura, w wolnym czasie, ze spokojem i bez pośpiechu kompletując potrzebne produkty. Całe zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany adres, co jest bardzo wygodne, a przy tym oszczędza mnóstwo czasu.

Ważną zaletą robienia zakupów w naszym sklepie online jest bezpośrednia dostępność produktów najlepszych, sprawdzonych producentów, do których można mieć pełne zaufanie. Nie bez znaczenia są również korzystne ceny oferowanych produktów.

Dzielimy się wartościową wiedzą

Dobrze wiemy, że obowiązujące w Polsce przepisy BHP i PPOŻ bywają skomplikowane, miejscami niejasne czy archaiczne, przez co wiele osób ma naprawdę duży problem z np. wyborem odpowiednich gaśnic czy określeniem zapotrzebowania na wymaganą liczbę takich przyrządów gaśniczych.

W SORBEX nie tylko możesz liczyć na fachowe, zupełnie bezpłatne doradztwo naszych ekspertów, ale też uzupełnić wiedzę we własnym zakresie, którą w przystępnej formie podajemy w serii artykułów opublikowanych na naszej stronie internetowej.

W artykułach eksperci SORBEX m.in. omawiają zasadę działania i zastosowanie gaśnic proszkowych, przyglądają się gaśnicom ABC oraz wyjaśniają, jaką gaśnicę do domu wybrać, aby rzeczywiście zwiększyć bezpieczeństwo całej rodziny i dobytku.

Wierzymy, że przekonaliśmy Cię do zaopatrzenia się w potrzebne gaśnice w sklepie internetowym marki SORBEX, który jest znakomitą alternatywą dla stacjonarnych hurtowni gaśnic oraz mniejszych sklepów BHP. Raz jeszcze zapraszamy na wygodne i korzystne zakupy.