adv

kontakt

Zestawy jezdne

Zestaw składa się z czterech szyn oraz czterech kół (dwa posiadają hamulce). Szyny wykonane są z tworzywa sztucznego i montuje się je na stałe do skrzyni, natomiast montaż i demontaż kół w szynach zajmuje kilka sekund, dzieki temu skrzynia w krótkim czasie może być przystosowana do składowania piętrowo lub mobilnego przemieszczania. Dodatkowo do zestawu dołączony jest pokrowiec na wypięte kółka, oraz pasek który ułatwia transport skrzyni na kółkach.

Zestaw składa się z czterech szyn oraz czterech kół ( wszystkie koła są skrętne z czego dwa posiadają hamulce ). Szyny wykonane są  z tworzywa sztucznego i montuje się je na stałe w zależności od modelu skrzyni: 0500 w górnej lub dolnej części skrzyni, 0550 tylko w dolnej części skrzyni natomiast montaż i demontaż kół w szynach zajmuje kilka sekund, dzieki temu skrzynia w krótkim czasie może być  przystosowana do składowania piętrowo lub mobilnego przemieszczania

 

Działamy na terenie Śląska, zaopatrujemy firmy m.in. z takich miast jak: Katowice, Chorzów, Siemianowice Ślaskie, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory, Pszczyna, Jaworzno, Ruda Śląska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright © Sorbex 2011, realizacja: r-h.pl