adv

kontakt

Turbopompa

Turbopompa

Turbopompa jest przenośną pompą o napędzie wodnym, posiada dwie niezależne sekcje:

- turbinową

- pompową

Dzięki rozdzieleniu sekcji nie następuje mieszanie wody napędzającej i wypompowywanej. Nadaje się do wysysania wody brudnej.

 

Wysokowydajna pompa wysysająca jest przeznaczona do wypompowywania wody ze zbiorników, studzienek.

Źródłem napędu pompy jest woda, dzięki czemu nadaje się ona do wypompowywania rozlewisk substancji ropopochodnych.

Zależnie od modelu turbopompa może pracować na sucho lub nie.

Pompa pracuje w obiegu zamkniętym przy użyciu samochodu gaśniczego, dzięki czemu nie zwiększa ilości wody w obiegu jak klasyczny injektor. Pompa może być używana do przepompowywania wody morskiej pod warunkiem przepłukania jej po użyciu czystą wodą. Pompa nie może być używana do substancji, które tworzą mieszankę wybuchową w połączeniu ze sprężonym powietrzem oraz nie może być używana do przepompowywania cieczy, które są agresywne dla aluminium, chromoniklu.

Turbopompa jest przenośną pompą o napędzie wodnym, posiada dwie niezależne sekcje: turbinową i pompową. Pompa wykonana jest ze stopu aluminium, części wewnętrzne ze stali, szlachetnej, uszczelki z gumy odpornej na produkty ropopochodne, oringi z teflonu.

 

AWG

Lp Nazwa Uwagi Numer katalogowy
1 Turbopompa z opcją pracy na sucho 10051233
Działamy na terenie Śląska, zaopatrujemy firmy m.in. z takich miast jak: Katowice, Chorzów, Siemianowice Ślaskie, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory, Pszczyna, Jaworzno, Ruda Śląska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright © Sorbex 2011, realizacja: r-h.pl