adv

kontakt

Turbo Fighter

Turbo Fighter

Na często zadawane pytanie „prądownica czy monitor” jest już odpowiedź - TURBO FIGHTER osobisty monitor przenośny. Jest to łatwe do przeniesienia urządzenie, które może być szybko ustawione w strefie działań. Z monitorem TURBO FIGHTER można szybciej niż dotychczas przystąpić do akcji gaśniczej, angażując do tego jednego Ratownika. Zamontowany pas umożliwia przenoszenie - rozwiązanie to ułatwia szybką zmianę miejsca pracy monitora.

Monitor jest przystosowany do podawania strumienia zwartego lub rozproszonego w zależności od ustawienia głowicy. Ustawienia kątów nachylenia poziomego i pionowego można zablokować przy pomocy pokręteł na korpusie. Monitor jest wyposażony w zawór kulowy zamykający i otwierający przepływ wody. Podczas transportu istnieje możliwość złożenia podstawy monitora, tak aby zajmował jak najmniej miejsca.

 

AWG

Lp Wlot Wylot Wydajność Wymiary H x L x B Kąt obrotu w płaszczyźnie pionowej Kąt obrotu w płaszczyźnie poziomej Waga bez głowicy Numer katalogowy
max l/min [mm] [kg]
01 2 1/2” 2 1/2” 2000 440x230x375 +20° do +60° +/- 40° 7,5 31283434
Działamy na terenie Śląska, zaopatrujemy firmy m.in. z takich miast jak: Katowice, Chorzów, Siemianowice Ślaskie, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory, Pszczyna, Jaworzno, Ruda Śląska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright © Sorbex 2011, realizacja: r-h.pl