adv

kontakt

Termometry typ "morski"

Termometry typu "Morski" służą do pomiarów temperatury w przemyśle stoczniowym oraz na wszelkiego typu jednostkach pływających, a ponadto w ciepłownictwie i przemyśle spożywczym. Wywzorcowane są w stopniach Międzynarodowej Praktycznej Skali Temperatur, tj. w stopniach Celcjusza (°C). Termometry posiadają skale ze szkła mlecznego. Zbiorniki w zależności od zastosowania napełnione są toluenem albo rtęcią. Do wyrobu termometrów stosuje się szkło termometryczne.

Produkowane są dwa rodzaje termometrów:

- termometry typu "Morski" proste
- termometry typu "Morski" zgięte pod katem 90°

Wyżej wymienione grupy można zamawiać w oprawach mosiężnych, stalowych lub kwasoodpornych z gwintem R1/2" lub M20x1.5, oraz termometry bez opraw jako części zamienne do w/w. Pozostałe dane techniczne zawarte są w tabeli. Termometry wykonane są zgodnie z wymogami normy PN-85/M-53820. Na życzenie klienta do zakupionych termometrów, za dodatkową opłatą może być wystawione świadectwo sprawdzenia Kontroli Jakości lub świadectwo wzorcowania laboratorium posiadającego akredytacje PCA (świadectwo PCA).

Uwaga: Produkcja seryjna obejmuje termometry o zakresach pomiarowych z pozycji 1-4 i zanurzeniach R50-315 (kolor żółty). Termometry o innych zakresach pomiarowych i innych zanurzeniach /R/ produkowane są na zamówienie klienta.

Działamy na terenie Śląska, zaopatrujemy firmy m.in. z takich miast jak: Katowice, Chorzów, Siemianowice Ślaskie, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory, Pszczyna, Jaworzno, Ruda Śląska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright © Sorbex 2011, realizacja: r-h.pl