adv

kontakt

Termometry przemysłowe

Termometry przemysłowe przeznaczone są do pomiarów temperatury w urządzeniach stosowanych w różnych dziedzinach przemysłu. Wywzorcowane są w Międzynarodowej Praktycznej Skali Temperatury, tj. w stopniach Celcjusza (°C). Do wyrobu termometrów, w zależności od górnej granicy zakresu pomiarowego temperatury, używane są następujące rodzaje szkła:

- "termometryczne" do temperatury 400°C
- "supermax" do temperatury 600°C

Termometry przemysłowe produkowane są w następujących grupach:

- termometry przemysłowe proste,
- termometry przemysłowe zagięte podkątem 90°.

Wszystkie w/w. grupy termometrów produkowane są w oprawach stalowych, mosiężnych i kwasoodpornych z gwintem 3/4" lub M27x2 o minimalnym ciśnieniu obliczeniowym 8,0 MPa oraz bez opraw jako części zamienne do w/w. Termometry wykonane są zgodnie z wymogami normy PN-85/M-53820. Na życzenie klienta do zakupionych termometrów, za dodatkową opłatą może być wystawione świadectwo sprawdzenia Kontroli Jakości lub świadectwo wzorcowania laboratorium posiadającego akredytacje PCA (świadectwo PCA).

Uwaga: Produkcja seryjna obejmuje termometry o zakresach pomiarowych oznaczonych kolorem żółtym i zanurzeniach R50-315 (kolor żółty). Termometry o innych zakresach pomiarowych i innych zanurzeniach /R/ produkowane są na zamówienie klienta.

Działamy na terenie Śląska, zaopatrujemy firmy m.in. z takich miast jak: Katowice, Chorzów, Siemianowice Ślaskie, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory, Pszczyna, Jaworzno, Ruda Śląska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright © Sorbex 2011, realizacja: r-h.pl