adv

kontakt

Przenośne urządzenia gaśnicze Hi-Press & Hi-CAFS

HI-CAFS

HiCafs umożliwia szybką i efektywną walkę z pożarem klasy A i B bez zniszczeń dokonywanych przez wodę podczas standardowej akcji. Idealny do pierwszego natarcia na pożar, jeszcze podczas rozwijania linii wężowej.

Doskonały do pierwszego natarcia przy pożarach mieszkań w początkowej fazie, samochodów w szczególności na autostradach i drogach szybkiego ruchu, pożarach paliw substancji płynnych znajdujących się pod ciśnieniem. Urządzenie może służyć także jako zabezpieczenie przeciwpożarowe podczas imprez masowych.

HiCafs może z powodzeniem zastępować standardową gaśnicę pianową lub proszkową. Ze względu na swoje nieduże wymiary, urządzenie jest łatwe do zainstalowania i przewożenia w pojazdach ratowniczo-gaśniczych.

Daleki zasięg rzutu a co za tym idzie brak konieczności zbliżania się do palącego się obiektu, zapewnia wysokie bezpieczeństwo. Strumień uzyskuje się przy pomocy specjalnego pistoletu znajdującego się na końcu wężyka. Napełnianie urządzenia przebiega bardzo szybko.

 

Wszystkie części w urządzeniach są odporne na działanie korozji co pozwala na używanie także wody morskiej.

 

Lp Typ Pojemność cylindra Ciśnienie cylindra Ciśnienie robocze Minimalny czas pracy Waga Numer katalogowy
[L] [bar] [bar] [kg]
01 HiCafs 01/006 6 0,8l/200 bar max 26 app. 17 sec. continuous jet max 18 60709899
02 HiCafs 02/010 10 2l/200 bar or 2l/300bar max 34 app. 25 sec. continuous jet max 24 60709999
Działamy na terenie Śląska, zaopatrujemy firmy m.in. z takich miast jak: Katowice, Chorzów, Siemianowice Ślaskie, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory, Pszczyna, Jaworzno, Ruda Śląska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright © Sorbex 2011, realizacja: r-h.pl