adv

kontakt

Pozostałe produkty w kategorii sprzęt przeciwpożarowy:

Latarki, reflektory

Reflektor VULCAN / VULCAN Fire - Ex ATEX

Bardzo mocny i wytrzymały reflektor ładowalny. Praktycznie niezniszczalny, idealny dla służ ratowniczych. Nietłukące sie soczewki z poliweglanu pokryte powłoką odporna na zadrapania. Dwie diody sygnalizujące status ładowania. Z ładowarkami 230V AC/12V DC, z wypinającym się szybko paskiem na ramię i statywem ładującym. Trwale oznakowana numerem seryjnym. Wyprodukowana przez renomowana amerykańską firmę Streamlight®. Produkt ATEX, do stref zagrożonych wybuchem.

 

 

Latarka kątowa SURVIVOR Ex ATEX

Wytrzymała przenośna latarka ładowalna idealna jako wyposażenie osobiste, do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem Survivor 1. Trwała i mocna obudowa,, oznakowana w celu łatwej identyfikacji, opcja z ładowarkami standardowymi (10h) 230V AC/12V DC

 

 

 

 

Szperacz halogenowy JML 8999

Szperacz o mocnym halogenowym świetle działający przez 8 godzin. Posiada praktyczny statyw i wygodny pasek do noszenia. Dzięki uniwersalnemu uchwytowi możliwe 2 pozycje trzymania szperacza i kierowania światła. Ładowarki sieciowa 230V i samochodowa 12V w komplecie.

 

 

 

Szperacz halogenowy JML 2939

Ładowalny reflektor halogenowy generujący światło skupione. Wyposażony w statyw ładowania umożliwiający zamocowanie latarki na ścianie bądź w samochodzie. Ładowarki w komplecie. Wygodny pasek do noszenia na ramieniu w komplecie.

Działamy na terenie Śląska, zaopatrujemy firmy m.in. z takich miast jak: Katowice, Chorzów, Siemianowice Ślaskie, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory, Pszczyna, Jaworzno, Ruda Śląska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright © Sorbex 2011, realizacja: r-h.pl