adv

kontakt

AKTUALNOŚCI

16.V.2016

Uprzejmie informujemy, że w dniach 26-27.05.2016r. nasza firma będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku 30 maja.

02.V.2016

Uprzejmie informujemy, że w dniu 02.05.2016r. nasza firma będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu w środę 4 maja.


08-11.IX.2015 - KATOWICE

MIĘDZYNARODOWE TARGI GÓRNICTWA, PRZEMYSŁU ENERGETYCZNEGO I HUTNICZEGO "KATOWICE"

targi 2015 Wydarzenie odbywa się co dwa lata już od ponad 30 lat. Jego organizatorem jest Polska Technika Górnicza SA, którą tworzą polscy producenci maszyn i urządzeń górniczych.
W tym roku rónież mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą stale poszerzającą się ofertę, odbyliśmy wiele ciekawych rozmów, odpowiedzieliśmy na pytania naszych Klientów, a także przybliżyliśmy profil naszej działalności zainteresowanym. Targi przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Mamy nadzieje, że za dwa lata znów się spotkamy!

 

11-12.VI.2015 - RZESZÓW

VII KONFERENCJA NOWOCZESNE KOPALNIE ŻWIRU I PIASKU

W VII Konferencji Naukowo-Technicznej Nowoczesne Kopalnie Żwiru i Piasku wzięło udział ponad 180 osób. Uczestnicy mogli wysłuchać panelu dyskusyjnego, pięciu sesji tematycznych oraz ponad 20 prezentacji.

 

04.V.2015 - KATOWICE

SKLEP INTERNETOWY P.P.H.U "SORBEX"

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 4 maja 2015 roku uruchomiliśmy Sklep Internetowy. Wszystkich naszych obecnych jak i nowych klientów serdecznie zapraszamy do składania zamówień poprzez nasz nowy serwis sprzedaży. Sklep Internetowy znajduje się pod następującym adresem: sklep.sorbex.pl.

 

10.VI.2014 – TARNÓW

VI KONFERENCJA NOWOCZESNE KOPALNIE ŻWIRU I PIASKU:

Pierwszego dnia konferencji jako jedni z 160 uczestników braliśmy udział w spotkaniu Naukowo-Technicznym, na którym wysłuchaliśmy panelu dyskusyjnego i kilkunastu prezentacji, których głównym temetem było dostosowanie zakładów do wymagań trudnego rynku. Drugiego czyli ostatniego dnia zgrupowania, atrakcją była możliwość zobaczenia na żywo – jak pracuje nowoczesny zakład – Żwirownia Bożęcin. Jak na każdym tego typu zjeździe nie zabrakło okazji do zaprezentowania szerszemu gronu, naszych produktów.

 

 

 

 

 

 

15-17.X.2013 - KIELCE

XX SYMPOZJUM KRUSZYWA CEMENT WAPNO

XX Konferencja Naukowo-Techniczna przebiegła pod znakiem jubileuszu, głównym tematem stała się branża 20 lat temu i dziś. Starano sie wyjaśnić kwestię nowoczesnej eksploatacji kruszywa, oraz efektywnej i ekonomicznej produkcji, w której wykorzystywany jest nasz sprzęt i technologie. Jak co roku, nie zabrakło wycieczki, tym razem do Zakładu ,,Wiśniówka", należącego do Eurovii Kruszywa – która zakończyła sympozjum.

 

 

10-13.IX.2013 – KATOWICE

MIĘDZYNARODOWE TARGI GÓRNICTWA, PRZEMYSŁU ENERGETYCZNEGO I HUTNICZEGO KATOWICE 2013:

Największe Międzynarodowe Targi Górnictwa nazywane przez prasę branżową ,,Europejskim Szczytem Górniczym" były świetną okazją do zaprezentowania wśród wystawców z 19 krajów świata naszych wyrobów m.in.: manometrów, rur tkaninowo-gumowych RTG, odczynników chemicznych oraz szeregu innych produktów sygnowanych marką P.P.H.U SORBEX. Ekspozycja towaru była przygotowana zgodnie z Europejskimi standardami. Zespół Naszych handlowców z właścicielem firmy Bogusławem Soremskim na czele, w towarzystwie pięknych hostess cieszyli się dużym zainteresowaniem wśród przybyłych na pokazy, których raczyliśmy pyszną golonką i innymi regionalnymi przekąskami. Cała wystawa przebiegła w miłej atmosferze.

 

11-12.VI.2013 – BIAŁYSTOK

V KONFERENCJA NOWOCZESNE KOPALNIE ŻWIRU I PIASKU:

Spotkanie odbywało się pod znakiem tematów związanych z technologiami i urządzeniami wykorzystywanymi w kopalniach kruszyw. Mówiono o wyzwaniach, problemach i perspektywach branży. Po czym miała miejsce wystawa stoisk, na której nie mogło zabraknąć P.P.H.U. SORBEX. Obrady zaingurowała Małgorzata Zydek – Prezes Olsztyńskich Kopalń Surowców Mineralnych, które pełniły rolę Honorowego Gospodarza Imprezy. Referat na temat zastosowania rur tkaninowo-gumowych RTG przy wydobyciu piasku i żwiru wygłosił Rafał Skalski – czołowy pracownik P.P.H.U. SORBEX.

 

24-26.IV.2013 – KUDOWA ZDRÓJ

XIV KONFERENCJA KRUSZYWA MINERALNE - SUROWCE, RYNEK, TECHNOLOGIE, JAKOŚĆ:

Tematy Konferencji oscylowały wokół prognozy funkcjonowania rynku surowców skalnych i ich bazy zasobowej. W ramach programu odbyła się wycieczka techniczna do jednej z kopalń górnictwa skalnego, gdzie mogliśmy na własne oczy zobaczyć jak świetnie sprawdza się nasz sprzęt w praktyce i jak ułatwia pracę z trudnym materiałem. Na otwartym spotkaniu środowiskowym mieliśmy okazję do zaprezentowania swojej oferty, oraz przeprowadzenia prezentacji multimedialnej oferowanych przez nas produktów.

Działamy na terenie Śląska, zaopatrujemy firmy m.in. z takich miast jak: Katowice, Chorzów, Siemianowice Ślaskie, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory, Pszczyna, Jaworzno, Ruda Śląska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright © Sorbex 2011, realizacja: r-h.pl